top of page

Vyberte si zo širokej ponuky farieb

Naše kuchyne, ktoré vyrábame z masívu sú ručne maľované tradičnými anglickými farbami, tento spôsob je vysoko oceňovaný pri luxusných anglických Handmade kuchyniach, ktorých výrobcami sme aj my.

 

Je tu krásne vidno štruktúru dreva a ošetrenie po niekoľkoročnom používaní je úplne jednoduché keďže je to ručne maľované, stačí štetcom pretrieť tam kde je to potrebné, farba sa sama prispôsobí a vytvorí jednotnú štruktúru. Farba je po zaschnutí  umývateľná čistou vodou.. Vďaka  tejto jednoduchej starostlivosti bude vaša kuchyňa stále ako nová. Čo pri fóliovaných alebo striekaných dvierkach nieje také jednoduché.

farrow-ball-logo.png
little-greene-logo.jpg

Vnútro vašej kuchyne

Keďže kuchyne sú vyrobené z masívu je potrebné ich ošetriť aj zvnútra. Na to používame Voskové oleje od spoločnosti OSMO. v Anglicku sme používali Danish Oil a využívali sme produkty spoločnosti Morrells.

Nanášaním Voskového oleja je drevo chránené, vidno štruktúru dreva a ošetrenie po niekoľkoročnom používaní je znovu úplne jednoduché ( stačí pretrieť raz za rok-dva olejom, tým oživíte drevo).

osmo-oils-Coltmans-Bros-Osmo-UV-Oil-3-cans1.png
bottom of page